To, że klasa technologii internetowych po szkole podstawowej zna się na tworzeniu stron, grafice i programowaniu nikomu nie trzeba udowadniać. Strona internetowa ALO pełna jest wpisów o ich sukcesach. Jeszcze przed wakacjami udowodnili, że potrafią nie tylko zaprojektować stronę internetową, ale także wypełnić ją swoimi doskonałymi tekstami.

W ramach projektu na lekcji języka polskiego powstał szereg ciekawych i zróżnicowanych tematycznie tekstów. Wśród nich znaleźć można wpisy blogowe, poradniki i teksty lifestylowe. Jest co przeczytać! Co więcej teksty te zostały wysoko ocenione przez pracowników Agencji copywriterskiej CopyNow. Niech dobrą wróżbą dla ALO twórców będzie to, że koordynator zespołu copywriterów chętnie podjąłby współpracę z autorami z naszej szkoły. Wśród miłych komentarzy pojawiły się takie, że teksty są ciekawe, dobrze się je czyta i widać, że autorom sprawia przyjemność pisanie. Czego chcieć więcej?

Dzięki dodatkowemu zaangażowaniu Krzysztofa Kasprzyka, Jakuba Wilka i Bartosza Ślepeckiego wszyscy możemy się zapoznać się z artykułami. Wymienieni uczniowie przygotowali stronę, na której umieścili je wszystkie. Wśród tekstów warto zwrócić uwagę na te autorstwa: Dawida Wikiery i Emilii Popek. One zostały szczególnie docenione przez zespół CopyNow.

Arykuły można przeczytać tutaj.