Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2020/2021 

Jakub Maciejewski, laureat I stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie: geografia z elementami geologii
Piotr Ożóg, dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Drużyna o nazwie Shrek_Team w składzie: Małgorzata Jagieła, Krzysztof Kasprzyk i Bartosz Ślepecki zajeła III. miejsce w Międzynarodowym Konkursie CodeQuest organizowanym przez firmę Lockheed Martin w PZL Mielec
Jakub Płoch i Szymon Wójcik – laureaci okręgowi Olimpiady Innowacji Technologicznych i Wynalazczości 2021
Jakub Płoch i Jakub Witkowski – laureaci Olimpiady LangTech 2021

Jakub Maciejewski – finalista XXXVI Konkursu Matematycznego im. prof. Marszała

Dyplom za udział w XX edycji Wojewódzkiego Konkursu Podkarpacka Tęcza
Podziękowania za udział szkoły w projekcie „Przedsiębiorczość w praktyce”

Sukcesy naszych uczniów z ubiegłych lat szkolnych 

Kampania Drugie Życie

Nagroda główna w kampanii Drugie Życie

XX-ty Festiwal Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych

Wyróżnienie dla Karoliny Woźniak za umiejętności aktorskie i językowe w XX-tym Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych.

Olimpiada Cyfrowa

Certyfikat dla Wiktorii Gierczak (uczennicy klasy 2 o profilu Technologie Internetowe) za udział w finale Olimpiady Cyfrowej.

XV Międzynarodowa Olimpiada Języka Angielskiego

Certyfikat dla Julii Białas (uczennicy klasy 3 o profilu Technologie Internetowe) za udział w finale XV Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego.

Konkurs języka niemieckiego

Certyfikat dla ALO za udział w konkursie języka niemieckiego

Konkurs recytatorski

Patrycja Kawecka zajęła III miejsce a Sabina Szetela wyróżnienie w VI Konkursie recytatorskim „Fantastycznie lutnia nastrojona„.

Nagroda główna w Kampanii Drugie Życie dla ALO

Nagroda główna w Kampanii Drugie Życie dla ALO

Wyróżnienie dla Sabiny Szeteli w konkursie „To MY tworzymy świat” za pracę „Ograniczenia rodzą się w naszej głowie„.

III miejsce w tenisie stołowym

Zajęcie III-go miejsca w Tenisie Stołowym Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

V Ogólonopolski Konkurs Historyczny

Zajęcie I-go miejsca w kategorii praca plastyczna- portret przez Annę Siłka oraz wyróżnienie w kategorii album/folder/kolaż zdjęć dla Kornelli Wilk.

Finał w Konkursie Mat@ndo 2018

Nasi uczniowie z klasy 3a (Norbert Hanf, Filip Kaczor,Kamil Pytel), jako grupa, przeszli do finału ogólnopolskiego konkursu Mat@ndo zajmując miejsce dziewiąte (na 82 zespoły uczestniczące w konkursie). Finał odbył się 25.10.2018 r. w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. S. Konarskiego 18b).

Srebrna Agnieszka

Srebrną Agnieszkę otrzymały: Klaudia Koszowska za zajęcie I-go miejsca oraz Julia Ciołkosz za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie literackim na napisanie wiersza inspirowanego twórczością Agnieszki Osieckiej.

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim

Uczniowie ALO stanęli na deskach auli Uniwersytetu Rzeszowskiego, by zmierzyć się z kulturą żywego słowa podczas piątego Konkursu Recytatorskiego „Fantastycznie lutnia nastrojona”. Uczniowie pod opieką pana Piotra Duraka zaprezentowali fragmenty poezji i prozy, od Adama Mickiewicza aż po Wisławę Szymborską, a Adam Jarosz z klasy 1B otrzymał wyróżnienie za piękną interpretację własnych utworów.

III miejsce w XIX Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych dla zespołu teatralnego HALO

Nasza anglojęzyczna grupa teatralna HALO THEATRE COMPANY po raz kolejny odniosła sukces i 23 kwietnia zdobyła III miejsce na Festiwalu Szkolnych Teatrów Obcojęzycznych za spektakl „Mediocrity”.

Konkurencja była ogromna, gdyż w zmaganiach o główne nagrody walczyły zespoły z całego Podkarpacia oraz ze Słowacji. Indywidualne wyróżnienia zdobyli również Dawid Kołacz oraz Martyna Pieniążek.

Gratulujemy całemu wspaniałemu zespołowi aktorskiemu w składzie: Martyna Pieniążek, Natalia Kuryś, Julia Wolińska, Anna Rasińska, Dawid Kołacz, Aleksandra Opioła, Natalia Filipowska oraz Gabriel Żybura.

    (17) 866 11 43             liceum@alo.rzeszow.pl             ul. Antoniego Kopaczewskiego 2, 35-225 Rzeszów