Michał Zgurski – absolwent klasy biologiczno – chemicznej z rozszerzoną matematyką i językiem angielskim. Obecnie pracuje jako lekarz rezydent w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie na oddziale dziecięcym. Jest w trakcie specjalizacji z pediatrii. Michał Zgurski ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie na wydziale lekarskim.  Podczas studiów zaangażował się w działalność  Studenckiego Koła Naukowego i realizował projekty naukowe w zakresie immunologii chorób nowotworowych.

Gabriela Rogala – absolwentka klasy biologiczno-chemicznej, obecnie studentka pielęgniarstwa, aktywnie działa w ochotniczej straży pożarnej, została również II Wicemiss Małopolski 2021 roku. Gabriela podkreśla, że do wyboru kierunku studiów przekonało ją spotkanie z panią dr Joanną Przybek-Mita, Prezes Ośrodka Kształcenia Dyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie zorganizowane w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w ramach projektu „Innowacyjna szkoła-lepsza przyszłość”.

Agnieszka Szmydabsolwentka klasy humanistyczno-artystycznej. Obecnie studentka I roku studiów magisterskich na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na kierunku Wzornictwo. Studia licencjackie ukończyła projektem dyplomowym „Heyo – bliskość na odległość,” w którym w nowatorski sposób połączyła design z robotyką. Finalistka prestiżowego konkursu Young Design 2021, członek Stowarzyszenia Robotyków SKALP. Projekty Agnieszki otrzymały wiele wyróżnień a jej przygoda z designem zaczęła się już w ALO, kiedy wygrała jeden z dorocznych konkursów na najlepszy projekt modowy.

Kamila Szetelaabsolwentka klasy humanistyczno-artystycznej, studentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na Wydziale Sztuki Nowych Mediów w Warszawie. Kamila zajmuje się tworzeniem filmów animowanych, ale jej największym sukcesem jest stworzenie wraz z przyjaciółmi autorskiej gry planszowej Dinobus. Prace nad grą trwały dwa lata, a gra zbiera obecnie świetne recenzje.

Izabela Orłowska – absolwentka klasy informatycznej. Studiowała informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i już w trakcie studiów rozpoczęła staż w Google. Obecnie od 4 lat pracuje w Google w Londynie jako programistka w zespole Android Studio. Słynna firma ma siedzibę przy Kings Cross, a Iza ze okna swojego biura codziennie widzi słynny peron 9 ¾ Harrego Pottera.