29 stycznia 2022 roku, po wielu miesiącach intensywnych przygotowań, jako zwieńczenie trzyletniej nauki, maturzyści naszego liceum bawili się na balu studniówkowym. Szkolny Komitet Organizacyjny dzięki uprzejmości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania zorganizował studniówkę w eleganckiej Białej Sali w Kielnarowej.
Całonocną zabawę rozpoczęliśmy od uroczystego powitania szczególnych gości: Pani dyrektor Renaty Łunarskiej oraz wychowawczyń klas maturalnych, Pań Jolanty Bartnik i Aldony Dydek. Jako wyraz podziękowania za tworzenie wyjątkowej szkoły, wręczyliśmy naszym gościom okazałe bukiety.
Zgodnie z wieloletnią tradycją odtańczyliśmy poloneza, a następnie belgijkę, która podkreśliła młodzieżowy charakter imprezy. Oficjalne uroczystości zakończył toast, wzniesiony oczywiście za dobrze zdaną maturę. Następnie nadszedł czas na pamiątkowe fotografie, zarówno klasowe, jak i każdej pary. Maturzystki zachwyciły wszystkich swoimi pięknymi kreacjami, a maturzyści wyglądali bardzo elegancko i przystojnie.
Huczne tańce rozpoczęliśmy po obiedzie i przerwaliśmy dopiero o północy, aby rozdać wszystkim zimne ognie, które odpaliliśmy z myślą, że za sto dni podejdziemy do najważniejszego egzaminu w naszym życiu. Po chwili krótkiej refleksji, powróciliśmy do szampańskiej zabawy i z bólem serca zakończyliśmy ją o 4 rano. Każdy z uczestników świetnie wspomina bal przedmaturalny, mając nadzieję, że tak udana zabawa zapewni nam powodzenie na egzaminach.