W dniu wczorajszym uczniowie klas dwujęzycznych o profilu informatyczno – matematycznym wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w firmie Cisco Systems.

Możliwość spotkania i rozmowy z pracownikami, pobyt w firmie, a przede wszystkim ilość i jakość zdobytej wiedzy było dla uczniów nie tylko ciekawe, ale także niezwykle inspirujące.  Udział w warsztatach będzie nieoceniony w dalszym rozwoju naszych uczniów z informatyki. Komunikacja online za pomocą Webexa, komunikacja radiowa, czy zadania z zakresu CFT nie będę już dla nas żadną niespodzianką.  Warsztaty są przykładem, że nawet zajęcia w języku angielskim, prowadzone przez profesjonalistów nie są tak straszne, jak wydają się na początku i nasi uczniowie bez problemu poradzą sobie w przyszłości również i na tym polu.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Cisco Systems Jackowi Przybylskiemu, Pani Annie Czacharowskiej-Rybkowskiej za zaproszenie na warsztaty,  Pani Adriannie Lisowskiej za zorganizowanie warsztatów, za wybór ciekawej tematyki  i poświęcony czas, prowadzącym warsztaty, za sposób przekazywania wiedzy i pasję, która udzieliła się wszystkim słuchającym. Nikt się nie nudził, a czas bardzo szybko i owocnie nam minął.