Aż 17 % zdających (w zeszłym roku było to 11%) osiągnęło bardzo wysokie średnie z matur i spełnia warunki do stypendium Primus Inter Pares przyznawanego przez Prezydenta Miasta Rzeszowa za wybitne osiągnięcia. Gratulacje wędrują do następujących maturzystów:

Glib Bersutskyi, Jan Dworak, Przemysław Pałac, Miłosz Jasiński, Karol Fus, Łukasz Marek, Michał Ombach, Jakub Płoch, Martyna Myśliwiec, Mikołaj Fornal, Hanna Skiba.

Uczniowie ALO uzyskali 75,2% z matury z informatyki, jednej z najtrudniejszych. To wynik dwukrotnie wyższy od średniej województwa podkarpackiego (32%) i Polski (38%).
Gratulacje dla naszych informatyków, przede wszystkim Gliba, który zdobył aż 92%. Bardzo wysokie wyniki osiągnęli również zdający matematykę rozszerzoną – 47,4% (średnia wojewódzka i krajowa 31%). Znacznie powyżej średniej wypadli maturzyści z języka polskiego rozszerzonego – 64,3% (średnia wojewódzka 45%, a krajowa – 49%). Warto podkreślić wysoką zdawalność matur w naszym liceum – 98,48% (średnia zdawalność w Polsce 74%).

 

Dziękujemy Wszystkim: uczniom i nauczycielom ALO za ogrom włożonej pracy w przygotowania maturalne w tym niełatwym dla Nas czasie. Znowu pokazaliście, że ciężką pracą i zaangażowaniem osiąga się upragniony sukces.

Gdziekolwiek życie Was poniesie, trzymamy za Was kciuki!


Na koniec wspomnienie sprzed trzech lat.
Mamy nadzieję, że o nas nie zapomnicie. 🙂