Pomimo zdalnego nauczania, nasi uczniowie nie próżnują. Miłośnicy informatyki pracują jak zwykle. W ostatnim miesiącu grupka naszych uczniów wzięła udział w kilku konkursach informatycznych. Mamy już pierwsze sukcesy:

W międzynarodowym konkursie programistycznym Pix Programming Challenge 2020 piątka uczniów zakwalifikowała się do półfinału, są to następujące osoby:
  • Magdalena Korcz 2ag
  • Kamil Lewandowski 2a
  • Szymon Karp 2ag
  • Miłosz Szwed 2a
  • Mateusz Rysz 2a
Trzech naszych uczniów z klasy 2 i 3 o profilu informatycznym awansowało do etapu wojewódzkiego konkursu Cyberskill Challenge Poland. Celem konkursu jest szerzenie umiejętności i praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie. Uczniami tymi są:
  • Bartosz Ślepecki 2a
  • Jakub Wilk 2a
  • Szymon Wójcik 3a
Trzymamy kciuki za kolejny etap!!!