Wspaniali ludzie

Ciężko jest dopuścić do siebie myśl o tym, że tak ważny i cudowny okres w moim życiu dobiegł właśnie końca. Trzy lata spędzone w liceum minęły tak szybko, a jeszcze dziś pamiętam moje pierwsze dni w tej szkole. Przez cały okres edukacji w ALO przyszło mi otaczać się wspaniałymi osobami. Na myśli mam zarówno grono pedagogiczne, które zawsze wyciągało pomocną dłoń i motywowało do działania oraz wspaniałych znajomych towarzyszących mi w szkole i poza nią.

Najlepsze wspomnienia, jakie pozostaną w mojej pamięci to przede wszystkim te z wyjazdów i wycieczek z rówieśnikami. Liczne rajdy górskie, którym towarzyszyła niepowtarzalna atmosfera czy chociażby wyjazdy do Kielnarowej na ciekawe i wartościowe zajęcia z przedmiotu biologia medyczna.

Nie sposób zapomnieć o licznych tematycznych wydarzeniach, które czyniły zwykłe dni wyjątkowymi. Pamięcią na pewno będę wracać też do szkolnej codzienności, która wbrew pozorom w ALO nie była taka szara. Zawsze coś się działo, wchodziłam i wychodziłam z budynku zmotywowana i pełna energii do działania.

Teraz, kończąc liceum i stając u progu nowego etapu w życiu, wiem że będę tęsknić ale zawsze będę mogła wrócić pamięcią do pozytywnych wspomnień związanych z murami tej szkoły.

Justyna Lepionka

uczennica klasy o profilu zdrowie i farmacja


Już pierwszego dnia w tej szkole, wiedziałam, że podjęłam dobrą decyzję. Tylu świetnych przyjaciół i niesamowitych nauczycieli, dzięki którym nauczyłam się jak dążyć do celu i praktycznie wykorzystywać zdobytą wiedzę, nie spotkałam w żadnym innym miejscu. Dzięki miłej atmosferze, w ALO czułam się jak w domu.

Ewa Zając

uczennica klasy o profilu zdrowie i farmacja