Zaprojektuj swoją przyszłość! Zapisz się na warsztaty graficzne!
Jak powstaje interesująca grafika? Na czym polega praca z tabletem graficznym? Jak stworzyć postać do gry? Między innymi na te pytania odpowiedzą uczestnicy warsztatów graficznych dla uczniów szkół średnich i maturzystów, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zapisy na pierwszą turę trwają do 12 lipca.
Warsztaty to świetna okazja do sprawdzenia swoich predyspozycji do pracy związanej z tworzeniem grafiki, gier czy animacji – np. na potrzeby marketingu. Uczestnicy warsztatów poznają programy Adobe Photoshop i 3ds max, będę mieli okazję pracować z tabletem graficznym. Stworzą również autorskie projekty postaci do gry komputerowej!
Warsztaty poprowadzą praktycy WSIiZ , młody grafik, specjalista w obszarze animacji – Mikołaj Birek oraz doświadczony specjalista w zakresie grafiki komputerowej – Łukasz Bis.
Jeżeli ktoś wiążę swoją przyszłość z grafiką, multimediami, komunikacją wizualną a dodatkowo chce sprawdzić jak wyglądają studia na kierunku grafika komputerowa i produkcja multimedialna – koniecznie powinien skorzystać z warsztatów „GRA(fika)”.
Warsztaty odbędą się w dwóch terminach 16-19 lipca oraz 23-26 lipca. Zgłoszenia przyjmowane są kolejno do 12 i 19 lipca.
Koszt warsztatów: 50zł.
Szczegółowe informacje odnośnie zapisów wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdują się na portalu https://formularz.wsiz.pl/wg/