Ósmoklasiści, zapraszamy Was do Publicznego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi w Rzeszowie. Rozpoczął się nabór w systemie Vulcan, który trwa od 13 maja do 14 czerwca 2024. Możecie tam zapoznać się z naszą ofertą.

Pamiętajcie, że nabór do klas dwujęzycznych kończy się szybciej ( 31 maja 2024). Kandydatów do klas dwujęzycznych obowiązuje sprawdzian kompetencji językowych – jego poziom będzie zbliżony do poziomu egzaminu ósmoklasisty. Jeśli macie jakieś pytania o egzamin, dwujęzyczność czy profile, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym liceum.

Sprawdzian kompetencji językowych z języka angielskiego odbędzie się w naszej szkole 4 czerwca 2024 o godzinie 15.00. Drugi termin sprawdzianu kompetencji to 26 czerwca, godzina 9.00.

Zakres materiału na sprawdzian kompetencji językowych pobierz