Nauczycielka chemii z naszej szkoły,  wychowawczyni klasy 1C, pani Ewa Brzegowa-Florek, została wyróżniona tytułem Nauczyciela Roku 2023 w kategorii szkoły ponadpodstawowej w województwie podkarpackim!

Plebiscyt Edukacyjny 2023, podzielony był na trzy etapy. W pierwszym wyłonieni zostali najlepsi nauczyciele w powiatach, którzy następnie awansowali do szczebla wojewódzkiego eliminacji. Dzięki wsparciu uczniów,  rodziców i nauczycieli naszej szkoły, pani Ewa Brzegowa-Florek zdobyła największą ilość głosów, tym samym awansując do ostatniego, ogólnopolskiego etapu!

Zwieńczeniem zmagań był udział naszej nauczycielki na Gali Finałowej Plebiscytu Edukacyjnego 2023, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Jest to wielki sukces i efekt ciężkiej pracy pani Ewy Brzegowej-Florek, która dzięki swojej dużej wiedzy, doświadczeniu i pasji z sukcesami przygotowuje naszą młodzież do egzaminów maturalnych.

Gratulujemy tego wspaniałego osiągnięcia!

Jest nam niezmiernie miło, że pani Ewa należy do kadry ALO i współtworzy wysoki poziom naszej szkoły.