„Sen Nocy Letniej” W. Szekspira królował na scenie w Klub IQ za sprawą fenomenalnych aktorów z grupy teatralnej ALO „HALO Theatre Company”. Premierowe pokazy zorganizowaliśmy dwukrotnie: dla rodziców i uczniów oraz nauczycieli naszej szkoły. Gościem specjalnym był opiekun artystyczny naszego koła teatralnego i reżyser spektaklu, aktor Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie pan Paweł Gładyś. Przedstawienie zebrało spektakularne recenzje. Trudno się dziwić – profesjonalna gra aktorska, efekty specjalne, przejmująca muzyka i piękne rekwizyty stworzyły niezapomniany klimat.

Spektakl był zwieńczeniem prac w ramach projektu Teatr w Sieci/Natenczas’21 zrealizowanego przez Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. W projekcie wzięły udział 23 szkoły z Podkarpacia. Koordynatorem szkolnym była pani Beata Joanna Ciepiela, opiekun „HALO Theatre Company”.

Obsada:
Hermia – Jagoda Sawka
Helena – Magdalena Korcz
Tytania – Aleksandra Sawicka
Lizander/ Oberon – Miłosz Szwed
Demetriusz/ Puk – Karol Ficek
Dźwięk/ oświetlenie na premierze w ALO: Paweł Gładyś, Krzysztof Janik
Obsługa techniczna – Michał Konior, Szymon Karp
Autor zdjęć – Kamil Garko i pani Patrycja Bartosiewicz