Z ogromną radością informujemy o nagrodzie zespołowej i dwóch nagrodach indywidualnych dla grupy teatralnej ALO pod kierunkiem aktora pana Pawła Gładysia i nauczycielki ALO, pani Beaty Ciepieli.
17 czerwca odbył się finał projektu TEATR W SIECI/ NATENCZAS, Na Dużej Scenie Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprezentowało się 12 grup warsztatowych, spośród nich Jury przyznało następujące nagrody zespołowe:
🏆za brawurowy dialog z klasyką w etiudzie pt. „Sen nocy letniej” dla Zespołu Akademickiego Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie pod opieką artystyczną Pawła Gładysia.
🏆za wzruszającą i dojrzałą opowieść o historii w etiudzie pt. „Blizna” dla Zespołu II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu pod opieką artystyczną Anny Demczuk.
🏆za błyskotliwy spektakl z poezji dla Zespołu I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie w etiudzie pt. „Bal” pod opieką artystyczną Roberta Żurka.
🏆za super wariacje na temat Juliana Tuwima dla Zespołu Szkoły Podstawowej w Wojtkowej w etiudzie pt. „Tuwim or not Tuwim” pod opieką artystyczną Marka Kępińskiego.
🏆za dojmujący obraz dojrzewania w „Piaskownicy” dla Zespołu Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu pod opieką artystyczną Magdaleny Kozikowskiej-Pieńko.
Ponadto Jury zachwycili w swoich kreacjach:
⭐️Miłosz Szwed (Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie),
⭐️Karol Ficek (Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie),
⭐️Zuzanna Aftanas (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym),
⭐️Amelia Filar (Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym),
⭐️Wiktor Grzywna (I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie),
⭐️Michał Józefaciuk (II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu),
⭐️Karolina Kozioł i Kornelia Kozioł (II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu),
⭐️Zuzanna Kuziora (Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastkowicach).