Wspaniały rozwój

W mojej wspomnieniach najlepiej uchowało się indywidualne podejście nauczycieli do uczniów,

ponieważ starali się oni zawsze pomóc nam w rozwoju. Dzięki temu można było wziąć udział w różnego rodzaju kółkach, szkoleniach, ale także projektach, jak chociażby projekt naukowy w którym brałem udział. Co więcej spotkałem sporo osób z podobnymi zainteresowaniami w mojej klasie, ale także w innych rocznikach, z którymi współpracowałem czy też uczyłem od nich.
Bardzo mi się też podobało to jak często szkoła brała nas do różnych akcji jak na przykład dni otwarte na które robiliśmy projekt, ale także targi szkól czy choćby organizacje różnych warsztatów. Sądzę, że sporo rozwinąłem się w czasie uczęszczania do tej szkoły.

Wojciech Pałka

uczeń klasy technologie internetowe


Opuszczając mury tej szkoły zabieram ze sobą mnóstwo wspomnień, które zostaną ze mną do końca życia. Poznałam tu wspaniałych ludzi, którzy mnie wspierali, których chcę mieć dalej przy sobie w przyszłości.

Bardzo się cieszę, że miałam możliwość uczenia się w szkole, która nie spoczywa na laurach, dla której uczniowie i ich sukcesy są ważniejsze od miejsc w rankingach. W której nauczyciele, to szczere osoby, którym naprawdę na nas zależy i na których możemy liczyć nawet w najtrudniejszej sytuacji.

To co wyróżnia tę szkołę to niepowtarzalna atmosfera jaka w niej panuje.  Wszyscy wspieramy się nawzajem, nikt nie musi przybierać żadnej maski, bo jest doceniany za to kim jest.

Czy gdybym mogła cofnąć czas, to wybrałabym ALO ponownie? Zdecydowanie tak

Wiktoria Gierczak

uczeń klasy technologie internetowe


Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że całe 3 lata, jakie spędziłem w tej szkole, są dotychczasowo najlepszym etapem w moim życiu. Najbardziej doceniam to, że wspólnie byliśmy w stanie stworzyć zdrową atmosferę, która dawała mi poczucie spokoju i pewności, że wybrałem szkołę, w której mogę czuć się sobą.

Pozytywne wrażenie wywarli również moi nauczyciele, którzy swoim ludzkim podejściem do ucznia i całkowicie nowym dla mnie sposobem prowadzenia zajęć różnili się od tych, jak dotąd poznanych w poprzednich latach nauki. Zawsze mogłem liczyć na to, że poświęcą mi swój czas, gdy potrzebuję pomocy i wysłuchają tego, z czym miałem problem.

Czas płynie nieubłaganie, a jedynie co mi zostało to wspomnienia, do których mam nadzieję, że będę jak najczęściej wracał.

Wojciech Kowalik

uczeń klasy technologie internetowe